Фільтр для очищення води Herbalife Переглянути більше

Фільтр для очищення води Herbalife

filtr-dlya-ochishchennya-vodi

Новий продукт

Фільтр для очищення води Herbalife

Пийте воду з користю

 • Фільтр для очистки води Herbalife не тільки чудово очищає воду, але й зберігає корисні мікроелементи, які в ній містяться.
 • Чудово очищає
 • видаляє до 100% шкідливих домішок; 
 • очищає краще, ніж фільтри провідної європейської марки; 
 • Зберігає корисні мікроелементи 
 • Призначений для доочищення питної водопровідної води

Детальніше

 • Фільтр для очищення води Herbalife

  Пийте воду з користю

  Фільтр для очищення води Herbalife розроблений із врахуванням особливостей води і стану водопровідного оснащення в Росії та Україні.

  #0265RS

       Сьогодні дуже складно забезпечити себе 100% чистою і корисною водою. Недосконалі процеси фільтрації і застаріле водопровідне  обладнання : 40% населення, яке проживає в регіонах, де змушені споживати не якісну воду; 54% стічні води, які неочіщаются до нормативного рівня; 70% ступінь зносу систем водопостачання.
      Підвищений вміст в воді з підкрався шкідливих домішок, таких як хлор, важкі метали, нафтопродукти і пестициди може призводити до: послаблення захисних властивостей імунної системи; негативному впливу на функціонування внутренніхорганов і нервової системи. порушення обміну речовин; Дуже важливо пити якісну воду, так як вода використовується у всіх процесах, які проходять в організмі.
   
       Наше здоров'я може сильно постраждати, якщо ми будемо пити не якісний воду. Менше 3% води на Землі придатною для пиття. Як же домогтися того, що б прибрати з води шкідливі елементи і залишити хороші? Є рішення -  фільтри для води  від компанії Гербалайф! Чому цей фільтр такий унікальний? Тому що в різних регіонах різна вода, тому що в різних регіонах використовують різні системи очищення і подачі води. 
      І так, звичайний європейський фільтр може абсолютно нам не підходити, так як він може не очистити ті шкідливі домішки, які є в нашій воді, зате прибрати з води все хороші елементи. Фільтр від Гербалайф розроблявся для наших регіонів. Його завдання - очистити воду від поганих елементів і залишити в воді хороші. Тому вода після очищення в фільтрі Гербалайф така смачна :) Як результат, приготований коктейль Формула 1 на очищеній воді ще смачні і ще ефективніше.
  Ефективно очищає воду від активного хлору, органічних і хлорвмісних органічних речовин, токсичних елементів та інших шкідливих домішок. Усуває неприємні запахи і присмаки.

  Фільтр укомплектований фільтрує змінною касетою «Herbalife». В касеті використовується особлива комбінація високоякісних активованого вугілля для сорбції шкідливих домішок і спеціальні іонообмінні матеріали для видалення з води іонів токсичних металів.

  Ресурс змінної касети до 350 літрів. Початкова швидкість фільтрації не менше трьох літрів на годину. Термін служби змінної касети з початку використання не більше трьох місяців незалежно від обсягу очищеної води. Температура води, що очищається не більше + 35 ° С.

3 інші продукти в тій же категорії: