Вівсяно-яблучний напій Переглянути більше

Вівсяно-яблучний напій

vivsyano-yabluchniy-napiy

Новий продукт

Вівсяно-яблучний напій

Щоденна підтримка травної системи

 • Містить розчинні та нерозчинні харчові волокна; 
 • Підтримує функцію природного очищення кишківника; 
 • Допомога у формуванні та підтримці корисної мікрофлори кишківника;
 • 25% добової потреби організму в харчових волокнах в 1 порції; 
 • Ніжний яблучний смак.

Детальніше

 • Вівсяно-яблучний напій

  Щоденна підтримка травної системи

  Вівсяно-Яблучний Напій - комплекс натуральних харчових волокон, необхідних для щоденної підтримки оптимального функціонування травної системи.
  Завдяки ніжному яблучному смаку й зручному формату порошку його можна використовувати в якості самостійного напою, а також додавати в Коктейль Формула 1 або напій на основі Алое. 
  Включіть Вівсяно-Яблучний Напій у Ваш збалансований сніданок.

  У його складі 100% натуральний комплекс харчових волокон з вівса, яблука, кукурудзи, цитрусових, сої та цикорію.

  213 г.
  2864UP

  icon-sert.pngПодивитися сертифікат                             Подивитися етикеткуicon-label.png

  Харчові волокна необхідні для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту, від стану якого у величезній мірі залежить наш імунітет і захисні сили організмі. Щоденний дефіцит цього продукту, який відчуває сьогодні практично кожна людина, призводить до порушень роботи травної системи в цілому. На цьому тлі легко виникає переїдання і набір зайвої ваги.

    У складі напою міститься 100% органічний комплекс високоякісних харчових волокон. Перевагою продукту є те, що в ньому підтримується найоптимальніше співвідношення волокон - 40% розчинних і 60% нерозчинних волокон. Саме таке поєднання рекомендують дієтологи.
    В одній порції Вівсяно-Яблучного напою знаходиться 25% добової потреби в харчових волокнах.
    Склад вівсяно-яблучного напою  відповідає всім вимогам сучасного здорового харчування. Він містить харчові волокна вівса, яблука, кукурудзи, цитрусових, сої та цикорію.
  склад:
   Овес  - не дарма нам твердили мами, що вівсянка корисна. Овес, дійсно дуже цікавий продукт. Він регулює жировий обмін, налагоджує роботу шлунково-кишкового тракту, позбавляє від шлаків і знижує рівень цукру в крові.
   Яблучні харчові волокна  запобігають запори, виводять токсичні речовини і сприяють зниженню рівня поганого холестерину. Ці волокна нормалізують обмін між речовинами в організмі і сприяють схудненню, тому що не дають вуглеводів перейти в жири. Саме завдяки цьому яблучні дієти і розвантажувальні дні на яблуках так популярні.
    Харчові волокна кукурудзи  активно виводять з організму людини токсини і радіонукліди, очищають кишечник від продуктів розпаду, допомагають гальмування процесів гниття і бродіння в шлунково-кишковому тракті. Така клітковина прискорює проходження їжі по кишечнику і вбирає в себе по шляху рідина. Є дієвою профілактикою запорів.
    Харчові волокна цитрусових  уповільнюють процес всмоктування цукру з крові. Це сприяє зниженню рівня холестерину, дають відчуття насичення.
    Харчові волокна сої  є універсальним «чистильником» організму. Вони не засвоюється шлунково-кишковим трактом і проходять «транзитом» по травним шляхах, сорбируясь токсини, канцерогени і жири.
    Харчові волокна цикорію  просто незамінні для тих, що худнуть людей. Калорійність цикорію мізерно мала. При цьому волокна цикорію дають швидке і стійке насичення, позбавляючи від почуття голоду.

  Розмішати 1 порцію суміші (1 столова ложка без верху) в 1 склянці (200 мл.) води або іншої рідини.

3 інші продукти в тій же категорії: