Вечірній Коктейль Переглянути більше

Вечірній Коктейль

vechirniy-kokteyl

Новий продукт

Вечірній коктейль - ідеальна вечірня їжа

 • Вечірня їжа без зайвий калорій
 • Запобігає вечірньому та нічному переїданню
 • Містіть інгредієнт, Який спріяє повноцінному сну
 • 1 продукт = 2 использование: вечеря або легкий вечірній перекус перед сном
 • Переможець міжнародної премії «Інноваційний продукт року 2017»

Детальніше

 • Формула 1 Вечірній коктейль - Вечеря, яка Вам потрібна 

  • Вечірня їжа без зайвих калорій
  • Сприяє запобіганню вечірнього та нічного переїдання
  • Містить інгредієнт, який сприяє повноцінному сну
  • 1 продукт = 2 використання: вечеря або легкий вечірній перекус перед сном
  • Переможець міжнародної премії «Інноваційний продукт року 2017»
  Обсяг:   416 м (16 порцій)

   

  Ключові особливості

  Правильний раціон харчування безпосередньо залежить від біологічних ритмів нашого організму, в тому числі від добових ритмів. Час прийому їжі - крім її якості і кількості - також дуже важливо для самопочуття і безпосередньо впливає на обмін речовин і вага. 


  На вечірній час припадає понад 40% від усіх отриманих за добу калорій замість рекомендованих 25% (1). Незбалансований раціон і вечірній переїдання впливають на якість сну, в той час як неповноцінний сон пов'язаний з негативними наслідками для організму, включаючи надмірна вага і ожиріння (2). 

  Формула 1 Вечірній коктейль має склад, що сприяє запобіганню вечірнього та нічного переїдання, а також містить інгредієнт, що сприяє повноцінному сну (3). Коктейль можна використовувати і в якості вечері, і як перекус після вечері (якщо готувати його на воді). Можна додати овочі або фрукти. Для кращого насичення можна додати протеїнові суміш Формула 3. 

  Формула 1 Вечірній коктейль містить:

  • 18 грамів білка в порції, в тому числі цінний соєвий білок (4).
  • Комплекс з 21 найважливіших вітамінів і мінералів.
  • Клітковину.
  • L-триптофан.

  Всього 93 ккал в порції (або 217 ккал при приготуванні з 250 мл знежиреного молока). 

  # 1636 - 416 м 

  (1) Грунтуючись на даних дієтологічних досліджень в Нідерландах, Великобританії і США: звіт Нідерландського національного інституту громадського здоров'я та навколишнього середовища (RIVM), 2011 року; Almoosawi S. та ін., 2012; звіт Американської Асоціації Дієтології, 2012. 
  (2) Watson, NF і ін. (2015). Рекомендована кількість сну для здорового дорослого: спільна заява консенсусу Американської академії медицини сну і Товариства Дослідження Сну (Recommended Amount of Sleep for a Healthy Adult: A Joint Consensus Statement of the American Academy of Sleep Medicine and Sleep Research Society ) // Sleep 38, 843 -844, doi: 10.5665 / sleep.4716 (2015).
  (3) На підставі харчову та енергетичну цінність, а також обсягу вмісту білка в порції продукту; в складі Формули 1 Вечірнього коктейлю міститься L-триптофан, який може скоротити час засипання - ефект може бути отриманий при використанні коктейлю в проміжку від 30 хвилин до 2 годин до сну - і також може позитивно впливати на якість сну: Silber, BY, & Schmitt , JA (2010). Вплив навантажувального тесту з триптофаном на когнітивні здібності людини, настрій і сон (Effects of tryptophan loading on human cognition, mood, and sleep) // Neurosci Biobehav Rev, 34 (3). С. 387-407. doi: 10.1016 / j.neubiorev.2009.08.005; Markus, CR, Jonkman, LM, Lammers, JH, Deutz, NE, Messer, MH, & Rigtering, N. (2005). Вечірній прийом альфа-лактальбумина підвищує рівень доступності триптофану в плазмі крові і покращує ранкову активність мозку і концентрацію уваги (Evening intake of alpha-lactalbumin increases plasma tryptophan availability and improves morning alertness and brain measures of attention) // Am J Clin Nutr, 81 ( 5). С. 1026-1033. 
  (4) При приготуванні з 250 мл молока 1,5% жирності 

  СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

  Як вечері на молоці

  Дорослим розмішати 3 мірні ложки продукту (26 г) в 250 мл знежиреного молока (1,5% жирності), додати 2 мірні ложки протеїнової суміші Формула 3. 

  Як вечері на воді 

  Дорослим розмішати 3 мірні ложки продукту (26 г) в 250 мл води, додати 2 мірні ложки протеїнової суміші Формула 3 і 100 г фруктів або овочів. 

  В якості перекусу 

  Дорослим розмішати 3 мірні ложки продукту (26 г) в 250 мл води. 

  Рекомендації по використанню

  1 порція в день замість прийому їжі. Продукт призначений для дорослих

                  

28 інші продукти в тій же категорії: