Термо Компліт Переглянути більше

Термо Компліт

termo-komplit

Новий продукт

Термо Компліт

Інгрідієнти, що входять до складу, стимулюють метаболізм та забезпечують енергією під час процесу зниження ваги

 • Сприяє більш ефективному процесу зниження ваги;
 • Підтримує метаболізм;
 • Сприяє зменшенню інтенсивності процесів створення жирів;
 • Сприяє швидкому підняттю тонуса.

Детальніше

 • Термо Компліт

  Інгрідієнти, що входять до складу, стимулюють метаболізм та забезпечують енергією під час процесу зниження ваги

  Екстракт зеленого чаю та мате сприяють більш ефективному зниженню ваги. | Astrup, A., S. et al. Американський журнал з питань клінічного харчування. 1990: 51(5): 759-767.
  Bracesco, N. et al; (2011). "Recent advances on Ilex paraguariensis research: Minireview". Journal of Ethnopharmacology 136 (3): 378–84. doi:10.1016/j.jep.2010.06.032. PMID 20599603. /// https://www.thieme-connect.com/products/ejournals/html/10.1055/s-0030-1270924 "Thermogenic effects of commercially available plant preparations aimed at treating human obesity"
  Кофеїн сприяє збільшенню метаболізму та підняттю тонусу. | Astrup, A., S. et al. Американський журнал з питань клінічного харчування. 1990: 51(5): 759-767
  Кориця допомагає знизити рівень глюкози в крові, сприяючи засвоєнню цукру. |Akilen R1, Tsiami A, Devendra D, Robinson N.Cinnamon in glycaemic control: Systematic review and meta analysis. Clin Nutr. 2012 Oct;31(5):609-15. doi: 10.1016/j.clnu.2012.04.003. Epub 2012 May 12.
  Екстракт какао допомагає швидко відновлювати сили організму. Люцерна - багате джерело кальцію, магнію, калію та бета-каротину. Насіння фенхеля сприяє покращенню травлення. Корінь солодки регулює водно-сольовий обмін.

  Екстракт Зеленого чаю
  Екстракт Мате
  Кориця
  Петрушка
  Люцерна
  Фенхель
  Солодка
  Кофеїн
  Какао
  Селера


  75,9 г. (90 пігулок) 
  0050UP

  Подивитися етикеткуicon-label.png

  Термо Компліт - продукт нового покоління, створений для оптимізації процесу зниження ваги. Його передова формула діє на клітинному рівні, одночасно допомагаючи спалювати жири, пригнічувати відчуття голоду і збільшувати рівень енергії.

  Формула Термо Компліт - це потужне поєднання рослинних інгредієнтів, які працюють синергетично для досягнення максимального результату в зниженні ваги.

  Рішення потрійний завдання

  • Контроль процесу спалювання жирів 
   Екстракт аурантіума прискорює метаболізм і процес спалювання жирів, а екстракт кореня колеуса дає енергію для розщеплення жирових клітин
  • Контроль апетиту 
   Екстракт листя Хербі мате дає природний контроль почуття голоду, амінокислоти впливають на центральну нервову систему, створюючи відчуття ситості, а екстракт листя даміани впливає на швидкість просування їжі по травному тракту, допомагаючи вам почувати себе ситими швидше і довше
  • Контроль рівня енергії 
   Екстракт какао і зелений чай дають природний енергетичний ефект, а катехіни прискорюють спалювання жирів

  Питання та відповіді

  Чи містить Термо Компліт ефедру або ефедрин? Ні. До складу Термо Компліт ці інгредієнти не входять.

  Чи ввійде Термо Компліт до складу програм корекції ваги Термоджетікс?Термо Компліт увійде в усі програми корекції ваги, до складу яких в даний час входять Зелені і Бежеві таблетки Термоджетікс.

  Замінює чи Термо Компліт який-небудь продукт з уже існуючих на ринку? Термо Компліт - це абсолютно нове покоління в ряду харчових добавок для зниження ваги. Рослинні інгредієнти в складі цієї формули працюють синергетично для досягнення максимального результату.

  Яка максимальна кількість таблеток я можу приймати за один раз і скільки таблеток можна приймати щодня? Тотал Контрол необхідно приймати відповідно до рекомендованих норм, зазначеними на етикетці. Щоденне рекомендовану кількість становить 1-2 таблетки двічі на день.

  Які інгредієнти входять до складу цієї формули? Ця унікальна формула містить наступні активні інгредієнти: екстракт зеленого чаю, натуральний кофеїн, екстракт какао, екстракт з листя Хербі мате, екстракт листя даміани, кверцетин, карбонат кальцію, dl-фенілаланін, тирозин, екстракт аурантіума, екстракт плодів помаранчі, екстракт кореня колеуса, насіння селери, плоди глоду, трава петрушки, корінь алтея, кора магнолії, насіння кропу, корінь астрагала, корінь солодки, сумо бразильський, екстракт кориці, трава люцерни, екстракт чорного перцю.

  Які особливі інгредієнти відрізняють цей продукт від Зелених, бежевий і Жовтих таблеток Термоджетікс? Ми об'єднали знайомі трави (зелений чай, Хербі мате і аурантіум) з "гарячими" новими інгредієнтами (даміана, какао, dl-фенілаланін, кверцетин, тирозин і колеус), щоб поліпшити процес зниження ваги і вироблення енергії. Цей революційний продукт відрізняється від інших своїм складом з супер-інгредієнтів. У ньому також містяться деякі трави, що входять до складу Зелених, бежевий і Жовтих таблеток Термоджетікс, нові трави, які надають ефект мобілізації рідини в організмі, а також dl-фенілаланін і екстракт аурантіума, які ефективно контролюють апетит і беруть участь в термогенезом (спалюванні жирів).

  Чи містить цей продукт кофеїн і в якій кількості? Так, Термо Компліт містить кофеїн - близько 84 мг на одну таблетку, що еквівалентно одній чашці кави або чорного чаю.

  Чи вказані на етикетці цього продукту спеціальні протипоказання? На етикетці вказано спеціальне протипоказання для вагітних і годуючих жінок. Термо Компліт не рекомендується приймати в період вагітності і лактації. Друге протипоказання - для страждаючих на фенілкетонурію. DL-фенілаланін - найважливіша амінокислота. Люди з вродженим порушенням метаболічної діяльності і страждають на фенілкетонурію не здатні правильно засвоювати цю амінокислоту і повинні уникати споживання харчових продуктів і добавок, що містять фенілаланін.

  Чи можна використовувати Термо Компліт разом з білковими продуктами Термоджетікс? Так звичайно. Термо Компліт можна використовувати в складі білкових програм контролю ваги Термоджетікс.

  Чи можу я приймати цей продукт разом з рослинним концентратом Термоджетікс? Так можете. Однак люди з підвищеною чутливістю до кофеїну повинні пам'ятати, що обидва цих продукту містять кофеїн. В одній порції напою Термоджетікс міститься приблизно така ж кількість кофеїну, як в одній таблетці Термо Компліт.

  Дорослим приймати по 1 пігулці 1 раз на день під час їжі.

28 інші продукти в тій же категорії: