Жовті пігулки Переглянути більше

Жовті пігулки Термоджетікс

zhovti-pigulki-termodjetics

Новий продукт

Жовті пігулки

Інгредієнти, що входять до складу, допомагають зменшити тягу до солодкого

 • Допомагають знизити тягу до солодких високовуглеводних продуктів;
 • Перешкоджають перетворенню вуглеводів у жир;
 • Допомагають ефективно контролювати процес зниження ваги.

Детальніше

 • Жовті пігулки

  Інгредієнти, що входять до складу, допомагають зменшити тягу до солодкого

  Хром - знижує потребу в солодкому та допомагає контролювати почуття голоду | Docherty JP, et al. Подвійне сліпе плацебо-контрольоване експериментальне дослідження пиколинату хрому при атипової депресії: вплив на тягу до вуглеводів. J Psychiatr Pract. 2005 Sep;11(5):302-14.4.
  Гарцинія камбоджійська - багате джерело гідроксилимонної кислоти, допомагає контролювати апетит та стимулює процес спалювання жирів | Chuah, L. O., et al. (2013). Оновлення щодо антіоблезного ефекту походження Гарцинії (−)-HCA. Доказова медикаментозна та альтернативна медицина: eCAM, 2013, 751658.

  Хром
  Екстракт гарцинії камбоджійської
  Гідроксилимонна кислота

  49 г. (60 таблеток).
  1556UP

   Подивитися етикеткуicon-label.png

  Визначте Ваші дієтичні потреби ...

  Що вам відомо про роль хрому в організмі людини? Хром - основний мікроелемент, який сприяє підтримці нормального рівня цукру в крові. При нестачі хрому організм змушений працювати з подвоєною силою, щоб підтримувати цукровий баланс, в результаті чого людина починає відчувати гостру потребу в солодкому.

  Які чинники впливають на вміст хрому в організмі? З роками здатність організму утримувати хром слабшає, тому рекомендується постійно поповнювати запаси цього мікроелемента. Хром міститься в таких харчових продуктах, як цукор, борошно, рис. Однак в процесі обробки цих продуктів він частково або повністю руйнується. Надмірне споживання цукру, постійний прийом стимулюючих препаратів і тривалі стреси також сприяють руйнуванню запасів хрому в організмі.

  Яка роль хрому в процесі контролю ваги? Хром бере участь у природному регуляції рівня цукру в крові. При достатньому запасі хрому в організмі мозок не подає сигнал про необхідність додаткового «палива», тому у людини не виникає відчуття голоду.

  Що таке Garcinia Cambogia? Гарциния камбожіа - плід, що містить гідроксілімонную кислоту, яка допомагає регулювати режим харчування.

  Для чого потрібні Жовті таблетки Термоджетікс? Цей препарат допомагає заповнити недолік хрому, який часто відчуває організм людини. Жовті таблетки легко засвоюються і починають діяти швидко, сприяючи відновленню нормального рівня цукру в крові. Таким чином, вони допомагають уникнути перепадів кров'яного тиску і притупляють почуття голоду.

  Властивості основних інгредієнтів

  • Гарциния камбожіа - індійський плід, з давніх часів використовується в якості харчової добавки.
   • Вона є багатим джерелом гидроксилимонной кислоти (НСА), яка допомагає регулювати режим харчування, що є важливою умовою дотримання низькокалорійної дієти.
   • Якщо вуглеводи, одержувані людиною з їжі, що не згорають відразу ж у вигляді енергії і не перетворюються в глікоген, то вони перетворюються в жири. Гідроксілімонная кислота знижує активність ферменту, що сприяє перетворенню вуглеводів в жирові відкладення.
  • Хром ГТФ - основний мікроелемент, який грає важливу роль в регулюванні рівня вмісту цукру в крові. Хром виступає «фактором глюкозовой толерантності» в нашій дієті.

  Дорослим по 1 пігулці 1 раз на день під час їжі.

28 інші продукти в тій же категорії: