Целл-у-лосс Переглянути більше

Целл-у-лосс

tsell-u-loss

Новий продукт

Целл-у-лосс

Сприяє делікатному виведенню рідини з організму

 • Петрушка сприяє виведенню зайвої рідини з організму;
 • Калій регулює вміст в організмі солей, лугів та кислот;
 • Магній контролює баланс калія і натрія для підтримки внутриклітинного водного балансу.

Детальніше

 • Целл-у-лосс

  Сприяє делікатному виведенню рідини з організму

  Присутній у складі продукту кальцій необхідний для нормального формування костей, волосся, нігтів, зубів та зубної емалі. Залізо збільшує кількість гемоглобіну.
  Вітамін С необхідний для підтримки здоров'я шкіри.
  Магній контролює баланс калію та натрію для підтримки внутрішньоклітинного водного балансу 

  Магній
  Кальцій
  Квітки хмелю
  Корінь цикорія
  Яблучний уксус
  Листя артишока


  142,8 г. (120 пігулок).
  0111UP

  icon-sert.pngПодивитися сертифікат                             Подивитися етикеткуicon-label.png

  Таблетки Cell-U-Loss містять унікальний набір поживних компонентів. Їх прийом, поряд з достатнім споживанням води протягом дня, переслідує три основні цілі: відновити природний водний баланс в організмі, вивести надлишки рідини з тканин і, в результаті цих процесів, розгладити рихлі ділянки шкіри тіла.

  Визначте Ваші дієтичні потреби ...

  Скільки склянок води ви п'єте протягом дня? В ідеалі, для того, щоб забезпечити клітини організму необхідної їм вологою, потрібно випивати 8 повних склянок води (приблизно 2 літри) щодня. Кисень і вода - основні життєво важливі елементи. Організм людини майже на 75% складається з рідини!

  Якщо ви хочете схуднути або позбавитися від симптомів поганого травлення - збільште споживання води! При нестачі води організм починає утримувати її в тканинах, щоб створити резервний запас рідини. Пийте більше! Тоді вашому організму не знадобиться вода «про запас», і всі його системи будуть ретельно «промиватися».

  Вода очищає організм від шлаків. Якщо ви мало п'єте і при цьому маєте зайву вагу, то в жировій тканині починають накопичуватися шлаки. Як правило, шлаки повинні відразу ж «вимиватися» з організму. Але це відбувається тільки в тому випадку, якщо ваш організм отримує достатню кількість рідини.

  Чи є на вашому тілі ділянки шкіри, з вигляду нагадує апельсинову шкірку? Збільшення споживання питної води допомагає відновити баланс рідини всередині і навколо клітин. Завдяки воді жирові клітини очищаються від шлаків, а це, в свою чергу, дозволяє поліпшити текстуру і зовнішній вигляд шкіри.

  Приймайте таблетки Cell-U-Loss 3 рази в день для забезпечення оптимальної роботи всіх систем вашого організму. Таблетки Cell-U-Loss - унікальний продукт, що допомагає підтримувати природний баланс рідини і мікроелементів в організмі. Вони сприяють відновленню запасу основних поживних речовин, які вимиваються з організму разом з надлишками рідини. Оскільки такі розчинні у воді речовини, як, наприклад, вітамін С, не затримуються в організмі, їх запаси повинні регулярно поповнюватися.

  Властивості основних інгредієнтів

  Рослинний комплекс, призначений для виведення шлаків і надлишків рідини:

  • Порошкоподібний трав'яний збір (Buchu) - сприяє виведенню надлишків рідини з організму.
  • Couch Grass (Ягропірон Репенс) - активізує роботу антиоксидантів, знімає незначні запальні процеси.
  • Кукурудзяні маточки - володіють протизапальними властивостями, допомагають знизити кров'яний тиск.
  • Гортензія - сприяє виведенню рідини з організму.
  • Ягоди ялівцю - сприяє виведенню рідини з організму.
  • Uva Ursi (Ува урсі) - володіє протизапальними властивостями, бере участь в процесі виведення шлаків.
  • Калій - життєво важливий мінерал. Як і натрій, він сприяє підтримці нормального водного балансу в клітинах і тканинах. Людям, що знижують вагу або на дієті з низьким вмістом вуглеводів, настійно рекомендується збільшити прийом цього важливого мінерального речовини. Низькокалорійні дієти, стреси, надмірне споживання кави, алкоголю і цукру можуть виснажити запаси калію в організмі.
  • Вітамін С - основний розчинний у воді вітамін. Має властивості антиоксиданту. Необхідний для підтримки здоров'я шкіри. Дозволяє запобігти окисленню вітамінів А і Е, а також деяких вітамінів групи В. Допомагає організму засвоювати залізо з нем'ясних продуктів.
  • Ламінарія (зола бурої водорості) - містить широкий спектр важливих мікроелементів і мінеральних речовин, включаючи йод, що забезпечує нормальну роботу щитовидної залози.
  • Яблучний оцет - багате джерело калію і заліза.
  • Лецитин - бере участь в процесі подрібнення великих часток жиру шляхом їх емульсіфікаціі. Сприяє відновленню пошкоджених клітин і тканин. Покращує текстуру і зовнішній вигляд шкіри.
  • Залізо - основний мікроелемент. Підвищує кількість гемоглобіну - червоних кров'яних тілець, що забезпечують клітини киснем. Швидше засвоюється разом з вітаміном С.

  Дорослим по 1 капсулі 4 рази на день під час їжі.

28 інші продукти в тій же категорії: