Екстра - Каль Переглянути більше

Екстра - Каль

ekstra-kal

Новий продукт

Екстра - Каль

Кальцій і комплекс мікроелементів для підтримки кісткової тканини

 • 3 пігулки ЕкстраКаль забезпечують 100% добової норми споживання кальцію; 
 • У складі:
 • кальцій, який сприяє підтримці кісткової тканини міцної і сильної; 
 • Вітамін D для кращого засвоєння кальцію. 

Детальніше

 • Екстра - Каль

  Кальцій і комплекс мікроелементів для підтримки кісткової тканини

  Цей продукт спеціально розроблений для зміцнення кісток. Три таблетки Екстра-Каля забезпечують організм рекомендованою денною нормою кальцію (близько 1000 мг). До його складу, крім кальцію у високій концентрації, входять вітаміни, мінеральні речовини і трави, які допомагають організму засвоювати і зберігати кальцій. До складу Екстра-Каля також входить Вітамін D, який необхідний для засвоєння кальцію організмом.

  У складі продукту також присутні: 
  - цинк, що сприяє засвоєнню кальцію; важливий для репродуктивних органів та імунної системи, для відновлення тканин, у тому числі для росту клітин шкіри, волосся, нігтів, а також для загоєння ран;
  - мідь - необхідна для утворення меланіну і метаболізму заліза;
  - марганець - необхідний для росту і самовідновлення кісткових хрящів та нервової системи, для ефективної роботи мозку і правильного метебалізму інсуліна та холестерина.

  131 г. (90 пігулок)
  #1230UP

  Подивитися етикеткуicon-label.png

  Визначте Ваші дієтичні потреби ...

  До чого призводить нестача кальцію в організмі? Дієтологи приділяють величезну увагу кальцію, оскільки низький вміст цього мінералу в організмі може привести до явища остеопорозу (явище «ламких кісток»). В результаті низького вмісту кальцію кістки стають настільки ламкими, що не в змозі підтримувати вагу тіла. У людини можуть виникати переломи без видимих на те причин.

  Де знаходиться кальцій в природі? Кальцій - природний матеріал, в достатку знаходиться в надрах землі і живих організмах. У природі кальцій завжди знаходиться в складі різних природних сполук. Одне з таких найбільш часто зустрічаються з'єднань - карбонат кальцію, або крейда. Його можна використовувати в харчуванні.

  Яку функцію виконує кальцій в організмі? В живих організмах кальцій виконує багато важливих функцій. Одна з них - зміцнення структури скелета тварин. Наприклад, раковини крабів і омарів тверді завдяки присутності в них кальцію. У наземних тварин фортеця внутрішнього скелета також обумовлена наявністю кальцію. В організмі людини кальцій становить 2% загальної ваги і в основному (99%) знаходиться в кістках.

  Чому важливо отримувати кальцій з дієтою? Оскільки кальцій - це мінерал, організм не може сам його виробляти. Таким чином, його єдине джерело - наша дієта. Ця потреба залишається у людини протягом усього життя. Щодня доросла людина повинна споживати не менше 800 мг кальцію. Це приблизно відповідає його змісту в 1,2 л молока. Багато фахівців вважають, що жінкам необхідно в півтора рази більше цього мінералу, щоб їх кістки завжди були міцними. Потреба жінки в кальції особливо зростає, коли вона вагітна або годує дитину. Кальцій сприяє запобіганню випадання волосся і зміцненню зубів.

  Яка дієта багата кальцієм? Головним джерелом кальцію в нашій дієті служать молочні продукти: молоко, йогурт і сир. Іншим хорошим джерелом кальцію є також лосось, сардини і зелені овочі з великим листям (наприклад, салат або капуста). Деяка кількість кальцію є також в інших овочах і в яйцях. Для повного засвоєння кальцію, а також і фосфору необхідний вітамін Д. Це можливо при збалансованому харчуванні.

  Ви впевнені, що ваша дієта і фактори вашого способу життя здатні забезпечити Вас достатньою кількістю кальцію?Якщо ми споживаємо дієту з високим вмістом тваринних білків або п'ємо багато газованих напоїв, кави, алкоголь, куримо, то наш організм отримує надмірну кількість фосфору. Це може привести до втрати кальцію в кістках і збільшити ризик появи раннього остеопорозу. Хоча в багатьох споживаних нами продуктах кальцій знаходиться в достатній кількості, виникає проблема засвоєння необхідного нашому організму обсягу цього мінералу. Нещодавно було виявлено, що підлітки, які віддають перевагу газовані напої молоку, можуть також відчувати брак кальцію. Крім того, мільйони людей в розвинених країнах споживають величезну кількість «безкалорійні» їжі, вміст кальцію в якій зменшено або взагалі зведено до нуля.

  Що ж робити?Очевидно, що всі ми, а особливо жінки, повинні піклуватися про те, щоб наша їжа була більш багата кальцієм, споживання газованих напоїв було скорочено. Як уже зазначалося, найбагатше джерело кальцію - це молочні продукти і зелені овочі з великим листям. На жаль, деякі люди відчувають труднощі в засвоєнні молока і молочних продуктів. Крім того, багато багаті кальцієм продукти, як, наприклад, сири, дуже калорійні і жирні. Тому багато фахівців в області харчування прийшли до висновку, що найкращий спосіб забезпечити необхідне споживання кальцію - це включити в дієту поживну добавку з високим вмістом цього мінералу. Рекомендується щоденна добавка, яка містить близько 1 г кальцію. Екстра-Каль є ідеальною добавкою, що забезпечує організм достатньою кількістю кальцію. Переважно всього приймати її під час їжі для кращого засвоєння. Для зміцнення кісток також важливі такі мінерали, як магній, марганець і кремній. Тому настільки потрібна збалансована дієта, що забезпечує організм необхідною кількістю цих мінералів, а також білком, що грає не менш важливу роль в зростанні та зміцненні кісток. Якщо наш організм отримає достатню кількість кальцію та інших поживних елементів, то кістки будуть нормально рости, і ми будемо енергійними і бадьорими і збережемо міцні кістки до самої старості.

  Чи потрібна фізичне навантаження для зміцнення кісток? Так, потрібна. Фізичні вправи збільшують щільність кісткової тканини, тим самим зміцнюючи кістки. Півгодинні прогулянки через день допоможуть зміцнити Ваші кістки. Хоча, звичайно, одні тільки фізичні вправи без вживання кальцію недостатні для збереження міцності кісток.

  Властивості основних інгредієнтів

  • Кальцій - найпоширеніший мінерал в організмі людини. Оскільки він не виробляється організмом, його єдине джерело - дієта. Особливо висока потреба в кальції у жінок під час вагітності, годування дитини або в клімактеричний період. Кальцій зміцнює структуру скелета, забезпечує здоров'я зубів і нігтів, необхідний для нормальної роботи нервової системи і м'язів.
  • Вітамін А - покращує зір; забезпечує нормальний ріст і розвиток кісток.
  • Вітамін D - допомагає організму засвоювати кальцій, сприяючи зміцненню кісткової тканини.
  • Вітамін Е - антиоксидант; запобігає окисленню вітаміну А і підвищує його ефективність; покращує роботу серця.
  • Вітамін С - антиоксидант; допомагає боротися з інфекціями; необхідний для підтримки здоров'я шкіри; сприяє засвоєнню організмом заліза з нем'ясних продуктів.
  • Цинк - забезпечує здоров'я репродуктивних органів і імунної системи; необхідний для відновлення і оновлення тканин.
  • Мідь - компонент (поряд з цинком і магнієм) антиоксидантної ензимної системи; необхідний для утворення меланіну і метаболізму заліза.
  • Марганець - компонент (поряд з цинком і міддю) антиоксидантної ензимної системи; необхідний для здоров'я кісток і нервової системи.
  • Бетаїн гідрохлорид і глютамінова кислота - ферменти, що сприяють розщепленню і засвоєнню їжі (наприклад, волокнистого м'яса) в шлунку.
  • Хвощ лісовий - рослина, багата кремнієм - мінералом, який забезпечує правильний розвиток кісткової системи.

  Чи знаєте ви...

  • Скелет людини змінюється кожні 7-10 років.
  • В організмі міститься близько 1,5 кілограмів кальцію. 99% цієї кількості знаходиться в кістках і зубах. Що залишився один відсоток відіграє таку важливу роль для нормальної роботи всіх систем організму, що, в разі необхідності, його дефіцит заповнюється за рахунок кальцію, що міститься в кістковій тканині.

  Дорослим по 1 пігулці 2-3 рази на день під час їжі.

16 інші продукти в тій же категорії: