Шизандра Переглянути більше

Шизандра

shizandra

Новий продукт

Шизандра

Сприяє підтримці природних захисних сил організму

 • Екстракт Китайського лимонника сприяє посиленню захисних властивостей організму проти дії вільних радикалів;
 • Джерело Вітамінів B6, С, E і селену, які володіють потужною антиоксидантною дією.

Детальніше

 • Шизандра

  Сприяє підтримці природних захисних сил організму

  Продукт, призначений для підтримки імунної системи

  Розроблено на основі, ягід Шизандра (лимонника китайського). Ця рослина використовувалося ще китайськими лікарями як чудовий засіб для посилення захисних властивостей організму. До його складу входять: вітамін Е, що має антиоксидантні властивості; найважливіший елемент - селен; і аскорбіл-пальметат, що підсилює антиоксидантні якості вітаміну С.

  Екстракт Китайського лимонника сприяє посиленню захисних властивостей організму проти дії вільних радикалів. | Mak D H et al. Effects of Schisandrin B and alpha-tocopherol on lipid per-oxidation, in vitro and in vivo. Molecular and Cellular Biochemistry, 1996,165:161–165
  Джерело Вітамінів B6, С, E та селену, які володіють потужною антиоксидантною дією.|EFSA Journal. 2010;8(10):1757
  European Commission. (2012). Commission Regulation (EU) No 432/2012 of 16 May 2012 establishing a list of permitted health claims made on foods, other than those referring to the reduction of disease risk and to children’s development and health. Official Journal of the European Union, L136, 1-40.

  Екстракт китайського лимонника
  Вітаміни С, Е
  Se
  Селен
  Бета-каротин


  28,2 г. ( 60 таблеток )
  #3023UP

  Подивитися етикеткуicon-label.png

  Визначте Ваші дієтичні потреби ...

  Ваш день розписаний по хвилинах? Якщо Вам не вистачає часу, щоб перепочити і «зарядити свої батарейки», Ви ризикуєте вичерпати свої запаси енергії і поживних речовин. Це може різко послабити Ваш організм і зробити Вас більш сприйнятливими до різного роду захворювань. Шизандра Плюс забезпечить Вас важливими живильними речовинами, які зміцнять Ваш імунітет.

  Які з перерахованих нижче факторів впливають на Вас в повсякденному житті? Речовини, що забруднюють питну воду, пестициди та інші хімікати, якими обробляють фрукти і овочі, промисловий дим і кіптява, а також отруюють повітря автомобільні вихлопи, офісний кондиціонер, електромагнітні бурі, палюче сонце. Руйнівний ефект кожного з цих факторів накопичується поступово і виражається в освіті вільних радикалів. Шизандра Плюс - багате джерело антиоксидантів - допомагає протистояти цьому процесу.

  Навіщо приймати Шизандра Плюс? Шизандра Плюс підсилює захисні властивості організму і дозволяє згладити наслідки напруженого способу життя. Добавка розроблена на основі ягід Шизандра, які високо цінуються в китайській медицині завдяки унікальним адаптогенною речовин, присутніх в цій рослині. Китайські цілителі давно помітили, що регулярне вживання Шизандра допомагає організму набагато легше пристосуватися до умов навколишнього середовища і протистояти нездужань. Приймаючи цей продукт щодня, Ви забезпечите свій організм сильними антиоксидантами, які допоможуть йому успішніше боротися з зовнішніми і внутрішніми «ворогами».

  Властивості основних інгредієнтів

  Яскраво-забарвлені ягоди Шизандра, або лимонника китайського, протягом століть використовувалися східними цілителями, привернули увагу західних фахівців зовсім недавно. Ці ягоди містять «адаптогени» - речовини, що допомагають організму пристосуватися до умов навколишнього середовища. Вважається, що лимонник китайський підвищує здатність організму поглинати кисень, стимулює роботу головного мозку, захищає печінку, має заспокійливі властивості, а також допомагає подолати втому.

  • Вітамін В6 - розчинний у воді вітамін, запаси якого повинні регулярно поповнюватися, оскільки він не виробляється організмом. Вітамін В6 відіграє важливу роль в метаболізмі білків.
  • Вітамін Е і селен - два сильних антиоксиданту. Вони допомагають в боротьбі з вільними радикалами, зміцнюють імунітет, запобігають розпад ліпідів і основних жирів. Селен і вітамін Е діють синергетичні, тобто разом роблять більш сильний ефект, ніж кожен окремо.
  • Вітамін С і бета-каротин також складають єдину «команду» антиоксидантів, яка бореться з вільними радикалами і підтримує імунну систему.
  • L-фенілаланін - основна амінокислота. Покращує увагу і підвищує енергетичний рівень.
  • L-цистеїн - основна амінокислота, яка містить сірку. Сильний антиоксидант. Допомагає імунній системі в процесі природного самоочищення організму.
  • Пантотенова кислота - вітамін групи В. Бере участь в будівництві клітин, зміцнює центральну нервову систему. Відіграє важливу роль у перетворенні жирів і цукру в енергію.
  • Бура водорость - володіє цінними гомеопатичними властивостями завдяки вмісту йоду та інших важливих мінералів. Йод забезпечує нормальне функціонування щитовидної залози.
  • Образив пальмітат - жиророзчинна форма вітаміну С. Виконує функції антиоксиданту в жирових тканинах організму.

  Чи знаєте ви...

  Ми щодня маємо справу з тисячами різних синтетичних речовин (хімікати, шкідливі випари, штучні добавки до їжі, косметика і т.п.), багато з яких згубно впливають на наше самопочуття. При цьому щороку створюються нові продукти хімії! Прийміть це до уваги і постарайтеся включити в свій раціон продукти, що містять антиоксиданти. Від цього Ви тільки виграєте!

  Дорослим по 1 пігулці 2 рази на день під час їжі.

16 інші продукти в тій же категорії: