Найтворкс (Niteworks®) Переглянути більше

Найтворкс (Niteworks®)

naytvorks-niteworks

Новий продукт

Найтворкс (Niteworks®)

Комплекс амінокислот створений для захисту нормальної функції серця та судин

 • Містить:
 • L-аргінін
 • L-цитрулін
 • Таурін
 • А також: DL-альфа токоферіл ацетат, фолієву кислоту та екстракт меліси

Детальніше

 • Найтворкс (Niteworks®)

  Комплекс амінокислот створений для захисту нормальної функції серця та судин

  Забезпечте Вашому організму харчування, в якому він потребує, поки Ви спите.

  Розроблений у співпраці з лауреатом Нобелівської премії професором Луї Ігнарро, Niteworks ™ включає спеціальне поєднання інгредієнтів, які працюють разом для активізації вироблення окису азоту - ключового компонента нормального кровообігу.

  Містить L-аргінін, який сприяє:
  - Виробленню оксиду азоту, який грає важливу роль у нормалізації тиску та циркуляції крові;
  - Підтримці еластичності стінок кровоносних судин; | Appleton, J. (2002). "Arginine: clinical potential of a semi-essential amino acid. ." Alternative Medicine Review 7(6): 512-522
  Bai Y, et al. Increase in fasting vascular endothelial function after short-term oral L-arginine is effective when baseline flow-mediated dilation is low: a meta-analysis of randomized controlled trials. Am J Clin Nutr. 2009 Jan;89(1):77-84.
  Miller AL. The effects of sustained-release-L-arginine formulation on blood pressure and vascular compliance in 29 healthy individuals. Alternative Medicine Review, 2006: 11(1), 23 - 29. 
  - Сприяє оптимальному кровопостачанню серця;| Bai Y, et al. Increase in fasting vascular endothelial function after short-term oral L-arginine is effective when baseline flow-mediated dilation is low: a meta-analysis of randomized controlled trials. Am J Clin Nutr. 2009 Jan;89(1):77-84.
  3) Miller AL. The effects of sustained-release-L-arginine formulation on blood pressure and vascular compliance in 29 healthy individuals. Alternative Medicine Review, 2006: 11(1), 23 - 29. 
  - Бере участь у нормалізації артеріального тиску; | Appleton, J. (2002). "Arginine: clinical potential of a semi-essential amino acid. ." Alternative Medicine Review 7(6): 512-522
  Miller AL. The effects of sustained-release-L-arginine formulation on blood pressure and vascular compliance in 29 healthy individuals. Alternative Medicine Review, 2006: 11(1), 23 - 29. 
  L-цитруллин
  - Сприяє підвищеній концентрації L-аргініну в організмі;|Schwedhelm E, et al. (2008). "Pharmacokinetic and pharmacodynamic properties of oral l-citrulline and l-arginine: impact on nitric oxide metabolism." British Journal of Clinical Pharmacology 65(1): 51-59
  Таурин
  - Сприяє ефективній роботі серцево-судинної системи.|Murakami S. Taurine and atherosclerosis. Amino Acids. 2014 Jan;46(1):73-80.Zulli A. Taurine in cardiovascular disease." Curr Opin Clin Nutr Metab Care. 2011;14(1): 57-60. Ito T et al. The effect of taurine on chronic heart failure: actions of taurine against catecholamine and angiotensin II. Amino Acids. 2014 Jan;46(1):111-9.
  Schaffer SW, et al. Physiological roles of taurine in heart and muscle. J Biomed Sci. 2010 Aug 24;17 Suppl 1:S2.

  L-аргінін
  L-цитруллин
  Таурин
  Фолієва кислота
  Альфа-ліпоєва кислота
  Вітамін С
  Вітамін Е
  Меліса

  300 г.
  0036UP

  icon-sert.pngПодивитися сертифікат 

  Унікальна формула 
  Унікальні інгредієнти, які включаються в природний процес вироблення окису азоту, що протікає в організмі, щоб підвищити рівень окису азоту.

  Досконалий баланс 
  Активні інгредієнти Niteworks ™ включені в формулу продукту в ідеально збалансованому поєднанні, щоб оптимізувати процес вироблення окису азоту.

  Ключові інгредієнти 
  L-аргінін використовується організмом для виробництва окису азоту. L-цитрулін перетворюється в організмі в L-аргінін. Вітаміни С і Е посилюють активність і продовжують життєвий цикл окису азоту в організмі.

  Чим займається Ваш організм, поки Ви спите?

  Ваш організм як батарейка ... Протягом дня ваш організм виконує всі завдання, які ви перед ним ставите. Вночі організм готує себе до наступного дня. Але як саме це відбувається?

  Кров і кисень: кровоносна система складається з артерій і вен. Артерії доставляють збагачену киснем кров до органів, а вени женуть бідну киснем кров назад до серця, щоб повторити коло кровообігу. Це замкнуте коло. У центрі його - серце. Серце проганяє кров через легені, де вона знову збагачується киснем. Згодом артерії і вени можуть перестати якісно виконувати свої функції, що може привести до утрудненого кровообігу (наприклад, до варикозу вен або звуження артерій).

  Чим краще кровообіг, тим краще ви себе відчуваєте!

  Дайте організму те, в чому він потребує

  Спосіб життя, який сприяє підтримці вироблення окису азоту, включає збалансоване харчування і вправи і надає цілий ряд переваг для всього організму. 
  Дослідження багатьох вчених, включаючи Луї Ігнарро, показали, що виробництво окису азоту в організмі - ключ до нормального кровообігу, коли артерії доставляють достатньо кисню до ваших органам. З віком вироблення окису азоту в організмі знижується. Те ж відбувається і щоночі. Тому забезпечення організму елементів, з яких він може «зібрати» важливу для нього окис азоту - корисна профілактична міра.

  Что такое окись азота? 
  Несмотря на то, что вы ранее могли ничего не слышать об окиси азота, научные исследования во всем мире показывают, что окись азота может влиять на функционирование почти всех жизненно важных органов вашего тела - легких, печени, почек, желудка и сердца. Сердечно-сосудистая система использует окись азота для контроля кровеносных потоков во всех частях организма. Окись азота не только помогает расслаблению и расширению стенок кровеносных сосудов, обеспечивая кровонаполнение сердца и питание тканям всего организма, но также способствует поддержанию оптимального кровяного давления в сочетании со сбалансированной диетой и упражнениями.

  Як я можу отримати більше окису азоту? 

  Отримуючи достатню кількість L-аргініну і L-цитруллина, ваш організм сам забезпечить себе окисом азоту. Фізичні вправи - також потужний стимулятор вироблення окису азоту, тому що навантаження на м'язи змушує кров активніше звертатися. Оскільки L-аргінін міститься в більшості овочів і фруктів, щоденне споживання 5-7 порцій свіжих овочів і фруктів в день допоможе вам отримувати рекомендовану кількість L-аргініну.

  Поширені запитання

  Niteworks ™ - незвичайний продукт, і у вас може виникнути багато питань про нього. Тому ми склали список запитань і відповідей, щоб допомогти вам дізнатися все про Niteworks ™.

  Що таке Niteworks ™?
  Niteworks ™ - це добавка до їжі, що містить незамінні амінокислоти і антиоксиданти. Даний продукт не є лікарським засобом.

  Чому для мене важлива окис азоту?
  У нічний час в організмі знижується виробництво окису азоту. Воно також зменшується з віком. Згідно з дослідженнями багатьох вчених, включаючи лауреата Нобелівської премії Луї Ігнарро, окис азоту - ключовий компонент в нормальному кровообігу і сприяє постачанню киснем життєво важливих органів.

  Що таке програма "Підтримайте серце" і чому вона важлива для мене?
  Програма "Підтримайте серце" - це рекомендації Гербалайф по підтриманню хорошого самопочуття. Вони включають основну, що важливо для підтримки здоров'я серця, у вашому способі життя.

  Що відрізняє цей продукт від інших, теж містять L-аргінін?
  Niteworks ™ містить особливу комбінацію L-аргініну і L-цитруллина, що сприяє виробленню окису азоту. L-аргінін грає важливу роль у виробництві окису азоту, а L-цитрулін в організмі перетворюється в L-аргінін. Вітаміни С і Е продовжують і посилюють дію окису азоту в організмі. А так як цей продукт призначений для використання у вечірній час, ми додали також мелісу, яка допомагає заспокоїтися і розслабитися.

  Як ще я можу збільшити вироблення окису азоту в моєму організмі?
  Вправи - відмінний спосіб підвищити вироблення окису азоту, тому що вони допомагають крові швидше і вільніше текти по судинах.

  Чому Niteworks ™ потрібно пити перед сном?
  Саме в нічний час вироблення окису азоту в організмі знижується, і стакан напою Niteworks ™ заповнить зниження вироблення окису азоту.

  Що, якщо я забуду випити Niteworks ™ перед сном?
  Niteworks ™ можна приймати в будь-який час дня, але для досягнення кращих результатів його слід приймати саме перед сном.

  Цей продукт має якісь протипоказання?
  Так. Не перевищуйте рекомендовану дозу.
  Добавка до їжі призначена для доповнення раціону харчування і не призначена для заміни їжі.
  Продукт не призначений для використання дітьми, вагітними та жінкам, що годують. Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем, особливо особам, які перенесли інфаркт або страждають серцевими нападами.
  Тримайте поза досяжністю дітей.

  Хто може використовувати Niteworks ™?
  Це продукт, який буде корисний будь-якій дорослій людині. Створювався він спеціально для тих, кому за 35, оскільки саме з цього віку виробництво окису азоту в організмі починає знижуватися. Чоловікам старше 40 і жінкам старше 45 років потрібно дотримуватися рекомендацій з підтримки серцево-судинної системи з особливою ретельністю. А тим, кому ще не виповнилося 35 років, NiteWorks ™ може допомогти залишатися на піку активності під час напружених і стресових моментів життя.

  Чи володіє Niteworks ™ лікувальним ефектом?
  Ні. Як і всі продукти Гербалайф, Niteworks ™ не є ліками і не призначений для полегшення будь-яких захворювань. Niteworks ™ забезпечує живильну підтримку для оптимального функціонування організму.

  Можу я поєднувати використання Niteworks ™ з іншими продуктами Гербалайф?
  Звичайно. Niteworks ™ може використовуватися разом зі всією лінією продуктів Гербалайф .

  Дорослим змішати 2 мірні ложки з 250 мл. молока, соку, звичайної або мінеральної води. | приблизно 9 г; мірна ложка знаходиться всередині упаковки Вода не повинна бути гарячою. Приймати 1 раз на день увечері під час їжі.

16 інші продукти в тій же категорії: