Гербалайфлайн Макс Переглянути більше

Гербалайфлайн Макс

gerbalayflayn-maks

Новий продукт

Гербалайфлайн Макс

Нова покращена формула Поліненасичені жирні кислоти Омега-3 для підтримки серцево-судинної системи, зору і нормальної функції мозку.

 • Більш високі концентрації жирних кислот Омега-3 ЕПЕ і ДГЕ в капсулі *
 • Не залишає післясмаку риб'ячого жиру
 • Нова вегетаріанська гелева капсула
 • Містить ефірні масла чебрецю і перцевої м'яти, які освіжають смак

Детальніше

 • Гербалайфлайн Макс

  Нова покращена формула Поліненасичені жирні кислоти Омега-3 для підтримки серцево-судинної системи, зору і нормальної функції мозку. Дієтична добавка, не є лікарським засобом.

  Гербалайфлайн Макс - воістину універсальна харчова добавка, яка підійде навіть вегетаріанцям. Більшість людей не в змозі 2-3 рази в тиждень з'їдати по 350 г сьомги, лосося, палтуса, скумбрії, оселедця, сардини або печінки тріски. Саме така кількість може забезпечити людському організму необхідну кількість  докозагексаєнової ( ДГК ) і ейкозапентаєнової  (ЕПК)  кислот. Це одні з найважливіших кислот класу Омега 3. Вони є незамінним будівельним матеріалом клітинних мембран.

  З огляду на, що Омега 3 людський організм запасати не може, а рибу певних сортів в необхідних кількостях є не виходить, то не скористатися альтернативним решеніме у вигляді  Гербалайфлайн Макс  практично усвідомлене замах на своє здоров'я.

  Гербалайфлайн Макс - це н овое покоління Гербалайфлайн, яке якісно і кількісно відрізняється від Гербалайфлайн. Зте, що бере найважливіших незамінних кислот ЕПК і ДГК в цій добавці збільшено більш ніж в  3-тю рази !

  Також в складі:  жир риб'ячий, DL-alfa токоферол, ефірні масла Перцевої м'яти і Чебрецю.

  #0043 - 42 г. (30 капсул).

  icon-sert.pngПодивитися сертифікат                             Подивитися етикеткуicon-label.png

  Зниження ваги і Омега 3

   Зниження ваги досить складний і стресовий для організму процес. Від того наскільки правильно ви забезпечите своє харчування під час цього буде залежати і результат і його якість.

   Розуміючи, що при схудненні відбуваються дуже активні клітинні процеси, своєчасна  доставка в організм будівельних матеріалів для клітинних мембран знаходиться в самому головному списку завдань.

   Дієтологи компетентно заявляють, що без достатньої кількості Омегf 3 в раціоні харчування краще не починати. Замість схуднення і поліпшення зовнішнього вигляду можна заробити ряд проблем.

  Визначте Ваші дієтичні потреби ...

  У чому секрет інтересу до морських продуктів? Громадськість все більше розуміє, що правильне харчування є важливим фактором повноцінної щасливого життя. За останні кілька років з'явилося багато публікацій про користь вживання в їжу риби і морських продуктів. Звідки раптом виник такий інтерес до цих продуктів? Відповідь - РИБ'ЯЧИЙ ЖИР! Рибні жири не є новиною в світі харчування. Ще в 40-і роки в багатьох частинах земної кулі жир риб'ячої печінки (як, наприклад, жир тріскової печінки) був головним джерелом вітамінів А і Д для дітей. Багато з нас пам'ятають ті дні, коли матері змушували нас щодня випивати столову ложку «цієї гидоти», щоб поповнити запас вітамінів. На радість сучасних дітей, відкриття нових методів виробництва цих вітамінів перетворило щоденне їх споживання в приємне заняття.

  Чим корисний риб'ячий жир?РИБА ТА МОРСЬКІ ПРОДУКТИ - НАЙВАЖЛИВІШИЙ ДЖЕРЕЛО НАЙБІЛЬШ КОРИСНИХ ДЛЯ ЛЮДИНИ ненасичених жирів. До недавнього часу перевагу в харчуванні віддавалася ліпідів з високим вмістом поліненасичених жирних кислот. Є кілька типів таких кислот, важливих для нашого організму. Ми назвемо їх в цій статті Омега-3 і Омега-6. У той час як злаки виробляють Омега-6, морські рослини виробляють Омега-3. Риба, яку ми їмо, харчувалася морськими рослинами і тваринами, що містять Омега-3 поряд з Омега-6. Наукові дослідження показали, що кислоти Омега-3 ефективно знижують ризик серцевих захворювань, запальних процесів та інших проблем. Ці жирні кислоти з риб'ячого жиру настільки ненасичені, що отримали назву високо-ненасичених жирних кислот. Хоча людський організм і виробляє деякі жирні кислоти, це відбувається повільно і неефективно. Тому головним джерелом високо-ненасичених жирних кислот для людини є риба і морські продукти.

  З чим пов'язаний дефіцит жирних кислот Омега-3 в харчуванні? Морські продукти (лосось, оселедець, макрель, морські водорості та інші) - багате джерело жирних кислот Омега-3. І все ж при виборі страв або приготуванні їжі ми, як правило, віддаємо перевагу м'ясним продуктам. Можливо, це пов'язано з тим, що хороша свіжа риба коштує дорого, а готувати її досить клопітно. Крім того, рибні страви, як правило, здаються більш прісними на смак, ніж м'ясні.

  Як часто ви їсте страви з риби? Для того, щоб отримувати необхідну кількість жирних кислот Омега-3, фахівці-дієтологи рекомендують харчуватися рибою та іншими морськими продуктами не менше 3 разів на тиждень.

  Що робити, якщо ви не любите рибу? Тим, хто їсть рибу один раз в тиждень (або не їсть зовсім), ми рекомендуємо Гербалайфлайн Макс. Цей продукт у вигляді капсул без всяких турбот забезпечить ваш організм необхідною кількістю жирних кислот Омега-3.

  Чим корисний Гербалайфлайн Макс? Ця поживна добавка призначена для зміцнення зв'язкового апарату, завдяки наявності антиоксидантних властивостей, підвищенню імунітету. Деякі інгредієнти цього продукту також сприяють підтримці шкіри в гарному стані.

  Чому Гербалайфлайн Макс містить вітамін Е? Вітамін Е - сильний антиоксидант. Як довели дослідження, в поєднанні з селеном цей вітамін діє більш ефективно.

  Властивості основних інгредієнтів

  • Основні жирні кислоти Омега-3 - дані кислоти називаються «основними», тому що вони не виробляються організмом, а поступають в нього разом з їжею. Вони є багатим джерелом ейкозапентаіноевой кислоти (EPA) і докозагексаіноевой кислоти (DHA), які перетворюються організмом в простагландини. Простагландини - речовини, подібні до гормонів, - необхідні для нормальної роботи головного мозку: вони сприятливо впливають на зір, координацію, настрій і здатність до навчання. Крім того, вони зміцнюють імунну та серцево-судинну системи та мають протизапальну дію.
  • Вітамін Е
   • Жиророзчинний вітамін, що володіє властивостями антиоксиданту. Допомагає знизити ризик пошкодження клітин вільними радикалами.
   • Сприяє природної регуляції температури тіла.
   • Відіграє важливу роль у підтримці здоров'я серцево-судинної системи, нервової системи, м'язових тканин і бере участь в утворенні червоних кров'яних тілець.
   • Захищає від руйнування такі мікроелементи, як вітамін А і амінокислоти.
  • Селен (дріжджовий)
   • Доповнює вітамін Е в якості ефективного антиоксиданту, сприяє зміцненню імунної системи.
   • Діє як самостійний антиоксидант.
   • Допомагає нейтралізувати шкідливу дію вільних радикалів.

  Чи знаєте ви...

  Високо-ненасичені жирні кислоти забезпечують посилену плинність мембран клітин і змінюють такі якості мембран, як проникність, ензимну активність, прийом гормонів і їх транспорт. 

  Вони також є попередниками простагландинів і пов'язаних з ними сполук, які швидко розпадаються, гормоноподібних сполук, що виробляються клітинами для зв'язку з сусідніми клітинами і координації реакцій типу згортання крові, шлункової секреції і маткових скорочень.

  Дорослим по 1 капсулі на день під час їжі

16 інші продукти в тій же категорії: