Завдання, які ставилися при створенні Інтернет-магазину:

1. Інформаційна та консультаційна допомога кожному, хто хоче дізнатися про продукції Гербалайф і її можливості для поліпшення самопочуття і  збільшення добробуту.

2. Реалізація продукції HERBALIFE з подальшою підтримкою споживача  по її правильному застосуванню для досягнення максимального результату ***

3. Інформаційний супровід всіх бажаючих новинами від компанії  Гербалайф і про нововведення нашого магазину.

4. Оповіщення зареєстрованих користувачів про новини для обмеженого кола клієнтів.

5. Захист всіх наших клієнтів від будь-яких ризиків при здійсненні покупок  продукції Гербалайф в нашому інтернет магазині.

*** Будь-які твердження щодо зміни ваги відносяться до Програми контролю ваги Herbalife, що включає серед іншого, збалансовану дієту, регулярні заняття спортом, щоденне споживання необхідної кількості рідини, вживання біологічно активних добавок в разі потреби і достатній відпочинок.

Обслуговуємо і консультуємо

Інтернет-магазин реалізує оригінальну продукцію Гербалайф і обслуговує до кінцевого результату виключно тих клієнтів, хто: 

     Не має персонального консультанта Гербалайф і не відвідує клуби здоробого харчування (крім вказаних в наших контактах)
     Втратив звязок з персональним консультантом і немає можливості її відновити і придбати продукцію
     Не є незалежним партнером Гербалайф, або термін вашого контракту закінчився

Реєстрація на сайті

Щоб побачити актуальні ціни та пропозиції нашого магазина пройдіть не складну процедуру реєстрації клієнта. Після реєстрації дочекайтеся дані доступу після нашого телефонного звінка або електронною почтою на вказану вами адресу. Також після реєстрації для прискорення можливості включення функції відображення ціни на сайті ви можете позвонити на телефон (050)378-80-69.

Також ціни можна уточнити за телефонами що вказані на сторінці контактів, або замовити зворотній звязок, або відправити заявку на електронну почту.

інформація про наші бренди

HERBALIFE - міжнародна корпорація, яка працює в індустрії здорового способу життя. Із 1980 року компанія розробляє і реалізує методом прямих продажів продукти для збалансованого харчування, контролю ваги і персонального догляду. Товарна лінійка представлена ​​більш ніж 130 найменуваннями, включаючи протеїнові коктейлі й батончики, БАДи, енергетичні та фітнес напої, засоби для догляду за шкірою і волоссям.

Продукція Herbalife поширюється більш ніж у 95 країнах світу через широку мережу Незалежних партнерів, які консультують споживачів і надають допомогу в придбанні продукції.

Компанія Herbalife представлена ​​в Україні з 2002 року. У 2010 році в Україні починається розширення бізнесу, відкриваються перші бренд-центри нового покоління в Києві і Дніпрі.

Свою діяльність в Латвії компанія почала в 2002 році, в Литві і Естонії вона з'явилася вже в 2003 році. Починаючи з 2011 року, компанія офіційно представлена ​​в Монголії, Білорусі та Грузії. У 2012 році з'явилися перші Центри продажів у Казахстані та Вірменії. У Киргизії та Азербайджані компанія почала вести бізнес із 2013 року.

Якість продукції

Якості в Herbalife приділяється особлива увага. Продукція компанії сертифікована відповідно до вимог законодавства у всіх країнах, де представлена. В Україні - це «Інститут громадського здоров'я ім. О. М. Марзєєва НАМН України» та «Державне управління справами. Центр Превентівної медицини»

Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та контроль на всіх виробничих етапах забезпечують відповідність нашої продукції найсуворішим стандартам якості. У компанії прийнята концепція «Від посадженого насіння до продукту на вашому столі», в рамках якої продукція проходить 14 стадій перевірки. До її реалізації залучені 10 спеціальних лабораторій і 300 штатних співробітників із науковим ступенем.

Наукове лідерство

Науково-консультаційна рада Herbalife, до складу якої входять понад 20 авторитетних вчених із різних країн світу, займається розробкою нових продуктів, пошуком ефективних інгредієнтів, тестуванням, а також бере участь у навчанні Незалежних партнерів Herbalife.

Завдяки підтримці Herbalife у 2003 році Каліфорнійський Університет (США) відкрив Лабораторію клітинного і молекулярного харчування імені Марка Хьюза. У 2010 році компанія створила власний інформаційно-освітній інтерактивний ресурс - «Інститут харчування Herbalife».

Участь у професійних і галузевих асоціаціях

Herbalife є активним учасником понад 70 наукових, промислових і громадських організацій. Herbalife - один із засновників Міжнародного альянсу виробників дієтичної/харчової продукції (IADSA), Європейського альянсу відповідального харчування (ERNA) і Ради здорового харчування (CRN). В Україні Herbalife є партнером Національної Асоціації Дієтологів, Української Асоціації Прямого Продажу.

Спортивне партнерство

У 2016 році посланниками бренду Herbalife стали олімпійські чемпіони Олексій Ягудін і Тетяна Тотьмяніна.

Herbalife надає спонсорську допомогу більш ніж 150 спортивним заходам міжнародного та регіонального масштабу, серед яких World Football Challenge, Напів-Марафони у 7 містах України, Фітнес-Конвенція Nike (Україна) та ін.

Компанія підтримує більше ніж 100 професійних спортсменів. Один із них − Кріштіану Роналду, нападник іспанського клубу «Реал Мадрид» і збірної Португалії з футболу. Herbalife також виступає спонсором із харчування для більш ніж 25 провідних футбольних клубів, включаючи «Шальке 04» (Німеччина), «Олімпіакос» (Греція), «Аякс» (Нідерланди), ПСВ (Нідерланди), жіночу команду «Атлетіко Мадрид» (Іспанія ), «Лос-Анджелес Гелексі» (США), «Шахтар» (Україна), БАТЕ (Білорусь) та ін. 

У 2010 році на території Росії і країн СНД компанія запустили програму «Команда Herbalife». В рамках цієї ініціативи наші Незалежні партнери особистим прикладом просувають ідею здорового способу життя, беручи участь у масових спортивних заходах.