Обслуговуємо і консультуємо

Інтернет-магазин реалізує оригінальну продукцію Гербалайф і обслуговує до кінцевого результату виключно тих клієнтів, хто: 

     Не має персонального консультанта Гербалайф і не відвідує клуби здоробого харчування (крім вказаних в наших контактах)
     Втратив звязок з персональним консультантом і немає можливості її відновити і придбати продукцію
     Не є незалежним партнером Гербалайф, або термін вашого контракту закінчився

Реєстрація на сайті

Щоб побачити актуальні ціни та пропозиції нашого магазина пройдіть не складну процедуру реєстрації клієнта. Після реєстрації дочекайтеся дані доступу після нашого телефонного звінка або електронною почтою на вказану вами адресу. Також після реєстрації для прискорення можливості включення функції відображення ціни на сайті ви можете позвонити на телефон (050)378-80-69.

Також ціни можна уточнити за телефонами в казані на сторінці контактів, або замовити зворотній звязок, або відправити заявку на електронну почту.

Захист персональних даних

Ваша особиста інформація буде використовуватися для зв'язку з Вами з метою підтримки і підвищення якості послуг, для повідомлення Вас про заходи, відповіді на Ваші запити або надання інформації, яка може представляти для Вас інтерес. При зберіганні Вашої особистої інформації буде вжито всіх належних заходів до забезпечення її конфіденційності до тих пір, поки це необхідно для вищезгаданих цілей. 
 
Ваша персональна інформація може бути передана в ТОВ «Гербалайф Україна» в якості контактних даних для доставки продукції від нашого лиця Незалежного Партнера Herbalife. У всіх ситуаціях будуть зроблені належні заходи до забезпечення конфіденційності та захисту Вашої інформації. У будь-який час Ви можете відкликати свою згоду на збір, використання, передачу або обробку Вашої особистої інформації, зв'язавшись з Адміністратором нашого магазину будь-яким доступним способом зазначеним тут