ВИБІР ПРОГРАМ СХУДНЕННЯ

HERBALIFE ПОСИЛЕНА ПРОГРАМА ЗНИЖЕННЯ ВАГИ

Схуднути більше 10 кг. Оптимальний набір продуктів для максимально швидкого і комфортного досягнення результату.

Концепція, яка лежить в основі всіх програм для схуднення від Гербалайф, має велику ефективність і безпеку завдяки дотриманню трьох основних законів успішного зниження ваги:

1. Скорочує калорійність їжі.
2. Забезпечує організм всіма необхідними поживними речовинами.
3. Підвищує всмоктування поживних речовин на клітинному рівні.

РЕКОМЕНДАЦІЮ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

Замініть два прийому їжі смачним і поживним протеїновим коктейлем Формула 1 і один раз в день вживайте свою звичайну їжу. Доповнюйте свій раціон зазначеними продуктами зі списку. Детальну інформацію щодо застосування дивіться в анотації до кожного окремого продукту.

У ПРОГРАМУ ВХОДИТЬ

Протеїновий коктейль Формула 1  (2 шт)  - повноцінний низькокалорійний замінник їжі, унікальна суміш компонентів, створена за допомогою передових технологій, містить 22 амінокислоти, близько 40 різних вітамінів, мінералів, мікроелементів, клітковину і 9 гр цінного білка.

Концентрат Гербал Алое  (1 шт)  - натуральний освіжаючий напій на основі соку Алое для оптимізації травлення і поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, "душ зсередини" для Вашого організму.

Трав'яний Концентрат (Чай)  50 г (1 шт - напій з швидкорозчинного рослинного концентрату для підтримки питного режиму, допоможе поліпшити самопочуття і підняти рівень енергії, прискорює обмін речовин, сприяє виведенню продуктів розпаду жиру з організму, ефективно тонізує і підсилює антиоксидантний захист.

Спалювач жиру Термо Компліт  (1 шт)  - рослинна добавка на основі запатентованої формули, активізує метаболізм, сприяє спалюванню жирів, допомагає впоратися з відчуттям голоду і надає заряд бадьорості вашому дню.

Cell-U-Loss   (1 шт)  -  це рослинні таблетки з мінералами і травами для відновлення природного водного балансу в організмі, виведення надлишків рідини з тканин і розгладженню пухких ділянок шкіри в "проблемних зонах".

Жовті таблетки Гарциния і Хром  (1 шт)  - допоможуть впоратися з тягою до солодких високоуглеводной продуктам, перешкоджають перетворенню вуглеводів в жир, підтримують рівень цукру в крові в межах норми, щоб процес зниження ваги був максимально комфортним.

Протеїнова суміш Формула 3 (1 шт) - допоможе збагатити раціон білком без зайвих жирів і калорій, обеспечиват тривале почуття ситості, сприяє більш ефективному зниженню ваги при збереженні м'язової маси.

Клітинний активатор (1 шт) - є потужним продуктом, містить чинники циклу Кребса для прискорення процесу синтезу енергії з жирів і вуглеводів. Діє на клітинному рівні, допомагаючи клітинам найбільш повно засвоюються корисні речовини.

Вівсяно-яблучний напій  (1 шт)комплекс натуральних харчових волокон (клітковини), необхідних для щоденної підтримки оптимального функціонування травної системи. Допомагає знизити засвоєння жирів, сприяє очищенню організму, поліпшенню травлення і збереженню почуття ситості.

ВІТАМІНИ ФОРМУЛА 2 (1 шт) - Вітаміни містять денну норму життєво-важливих вітамінів і мінералів. На тлі загального зниження їх вмісту в їжі, даний комплекс є незамінним при боротьбі із зайвою вагою.

Ви можете вибрати бажаний смак продуктів.

Кількість продуктів в програмі розраховане на 1 місяць використання. Фахівці в області здорового харчування рекомендують використовувати програму схуднення не менше 3-х місяців. Це необхідно для формування здорового способу життя і хороших звичок харчуватися правильно.