Протеїновий коктейль Формула 1 зі смаком ванілі Переглянути більше

N-R-G Пігулки

n-r-g-pigulki

Новий продукт

N-R-G Пігулки

Натуральна Гуарана для підняття тонусу

 • Містять гуарану, кофеїн та екстракт чаю, які забезпечують:
 • тривалий тонізуючий ефект;
 • збільшення рівня енергії.

Детальніше

 • N-R-G Пігулки

  Натуральна Гуарана для підняття тонусу

  У таблетках NRG укладені чудові тонізуючі властивості рослини гуарана. Ці продукти дають Вам заряд бадьорості, піднімають життєвий тонус і допомагають зберегти Вашу працездатність протягом дня. 
  Таблетки NRG - незамінна харчова добавка для тих, хто багато працює і веде активний спосіб життя.

  Гуарана, на відміну від інших різновидів кофеїну, має не такий сильний вплив на шлунково-кишковий тракт при більш відчутному і довготривалому ефекті. Екстракт чорного чаю покращує мозкову діяльність, збільшує можливість засвоювати інформацію, знімає втому, стимулює процес обміну речовин, нормалізує мікрофлору кишківника, діяльність серця, корисний для зубів.
  Кофеїн зменшує відчуття втоми та сонливості.

  Гуарана
  Кофеїн
  Цедра лимону
  Екстракт чорного чаю

  61,23 г. (60 пігулок)
  1565UP

  Подивитися етикеткуicon-label.png

  Визначте Ваші дієтичні потреби ...

  Ви швидко втомлюєтеся і часто відчуваєте фізичну втому? Зазвичай при дотриманні низькокалорійної дієти енергетичний рівень падає, і, в результаті, виникає відчуття втоми. Таблетки натуральної гуарани підбадьорять вас і додадуть вам сил. Вони легко засвоюються організмом, діють швидко і ефективно.

  Чому гуарана може з успіхом замінити каву? Гурана містить менш агресивну різновид кофеїну. Вона не завдає шкоди шлунково-кишковому тракту і в той же час володіє чудовим тонізуючим ефектом.

  Як діють таблетки з гуарани? Так само, як і чашечка кави. Рослинні компоненти таблеток легко засвоюються організмом, і приблизно через півгодини ви будете почувати себе іншою людиною. Але на відміну від кави, дві таблетки гуарани або чашка чаю дозволять вам відчувати себе бадьоро протягом всього дня.

  Коли приймати таблетки гуарани? Протягом дня рекомендується від двох до чотирьох таблеток гуарани. Не варто приймати їх на ніч, за винятком тих випадків, коли ви хочете попрацювати довше. Замініть каву таблетками NRG. Щоб домогтися максимального ефекту, приймайте їх разом з водою приблизно о 10 годині ранку і о 3 годині дня.

  У вас проблеми з концентрацією уваги? Іноді до середини дня (в період між обідом і вечерею) ми відчуваємо, що нам важко зосередитися або зберегти увагу. В цьому випадку, рекомендується приймати таблетки NRG з натуральної гуарани - рослини, що володіє чудовими стимулюючими властивостями.

  Властивості основних інгредієнтів

  Гуарана - повзучий чагарник, батьківщиною якого є Південна Америка. Протягом багатьох століть індіанці, що жили на берегах Амазонки, використовували освіжаючі і підбадьорливі властивості цієї рослини. Сьогодні в Бразилії гуарану додають в багато прохолодні напої для тонізуючого ефекту.

  таблетки:

  • Кожна таблетка містить 800 мг чистої натуральної гуарани.
  • Кожна таблетка містить 32 мг особливого різновиду кофеїну , що дорівнює половині чашки кави.
  • Гуарана на відміну від інших різновидів кофеїну, надає щадне дію на шлунково-кишковий тракт, тому її вважають більш корисною альтернативою кави.

  Дорослим по 2 пігулки на день під час їжі.

11 інші продукти в тій же категорії: